شرکت تولیدی و چاپخانه فرازپلاستیک

 این شرکت تولیدکننده انواع نایلون ؛ نایلکس ؛سلفون ( فیلمهای پلی اتیلن ) یک لایه و سه لایه بصورت ساده و چاپی جهت مصارف بسته بندی و یا لفاف سلولزی (متخصص تولید نایلون بسته بندی دستمال کاغذی رول و فله) بهداشتی ؛ دارویی ؛مواد غذایی ؛کیسه های تبلیغاتی (نایلون ویژه کود شیمیایی و مصالح ساختمانی) با کاملترین ماشین الات روز اروپایی و اپشنهای مختلف دوخت وتا عرض150سانتیمتر جوابگوی نیاز هموطنان گرامی میباشد.

ثبت شده به شماره۱۴۳۱ ‌دارای پروانه تاسیس چاپخانه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بابیش از ۳۵ سال فعالیت مستمر در امر تولید و چاپ فیلمهای پلی اتیلن یک لایه و سه لایه(نایلون)فیلم های OPP وCPP و دارابودن انواع ماشین های پاکت سازی (دوخت) برش رول به رول و لمینیت‌یکی از واحد های فعال کشور بشمار می‌رود.

مزایا شرکت تولیدی وچاپخانه فراز پلاستیک:

 1- محل کارخانه شرکت فراز پلاستیک در کیلومتر ۲۱ بین تهران و‌کرج واقع شده که جهت دسترسی و بازدید و عقد قرارداد و تحویل کالا برای مشتریان محترم بسیار آسان می‌باشد.

2- کلیه ماشین آلات تولیدی این شرکت از شناخته شده ترین برندهای اروپایی بوده(آلمان و ایتالیا) و از تکنولوژی روز معتبر ترین برندهای اروپایی بهره مند می‌باشد.

3- ماشینهای‌ پاکت سازی (دوخت ) شرکت فراز پلاستیک که مجهز به کلیه آپشنهای روز اروپا می‌باشد در جوار ماشین چاپ مشغول بکار می‌باشد که این امر تاثیر به سزایی‌در سرعت تحویل کاربه‌ مشتریان محترم را دارد.

4- ماشینهای دوخت و یا پاکت سازی این شرکت به جهت‌ تعدد و تنوع و دارا بودن کلیه آپشنهای موجود از قبیل تقویت دسته،دسته بندی،پرفراژ‌، دوخت خطی،دوخت تقویت شده جهت کیسه برنج و یا قندوشکر و مواد مشابه،دوخت روده ، دوخت سوزنی وغیره،حق انتخاب را برای مشتریان محترم فراهم ساخته است.

5- امور مربوط به طراحی و کلیشه سازی مرتبط با چاپ در محل شرکت انجام میشود که این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ی مشتریان محترم است.

6- واحد تراشکاری این شرکت با کادری مجرب آماده ساخت قطعات جدید جهت همخوانی احتمالی کالا با ماشین آلات مشتریان محترم میباشد.

منو اصلی